Зв'язок з нами

ГРОШІ

Набула чинности постанова Кабміну про лицензійні умови для ігрового бізнесу

Набула чинности постанова Кабміну про лицензійні умови для ігрового бізнесу

Набула чинности постанова Кабміну про лицензійні умови для ігрового бізнесу

В Україні почали діяти затверджені Кабміном ліцензійні вимоги щодо організації та ведення грального бізнесу. В силу вступила відповідна постанова уряду від 21.12.2020 № 1341 «Про затвердження ліцензійних умов у сфері організації і проведення азартних ігор».

Про це повідомляє Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей в Facebook.

«Ліцензійні умови розроблені відповідно до Закону України «Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор» і встановлюють вичерпний перелік документів, які додаються до заяви про отримання ліцензій, передбачених зазначеним Законом, а також вичерпний перелік вимог, обов’язкових для виконання при здійсненні відповідної діяльності.

Дія цих Ліцензійних умов поширюється на всіх юридичних осіб, які здійснюють діяльність в сфері організації та проведення азартних ігор, а також здобувачів ліцензій», – йдеться в повідомленні.

Документи для отримання ліцензій будуть прийматися Комісією з регулювання азартних ігор і лотерей зручним для здобувача способом – по пошті або у відомстві.

Народні депутати прийняли за основу законопроект №2285д «Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор» в січні 2020 року.

Спікер парламенту України Дмитро Разумков заявив, що законопроект про гральний бізнес внесе зміни за віком користувачів цієї сфери розваг. Тепер в казино або зали з ігровими автоматами можна буде потрапити тільки з 21 року.

Кабмін призначив главу і двох членів Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей. На цю посаду претендувало 20 осіб, конкурс виграв Іван Рудий.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня