Зв'язок з нами

СВІТ

На зустрічі НАТО Канада висловила беззастережну підтримку України

На зустрічі НАТО Канада висловила беззастережну підтримку України

На зустрічі НАТО Канада висловила беззастережну підтримку України

Під час зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів НАТО Канада заявила про тверду підтримку України.

«Міністр закордонних справ Канади Марк Гарно підкреслив, що Канада стурбована діями Росії і Білорусі, підтвердив підтримку України і пообіцяв співпрацювати з союзниками в питанні цивільних дій в Афганістані», – заявили в МЗС Канади.

Глава канадського МЗС під час зустрічі також «підтвердив роль НАТО в посиленні заснованого на правилах міжнародного порядку».

«НАТО-2030» стане ключовим кроком у підтримці спроможності Альянсу пристосовуватися до викликів для безпеки. НАТО залишається наріжним каменем оборонної політики і політики в сфері безпеки Канади», – підкреслили в зовнішньополітичному відомстві.

Нагадаємо, 31 травня міністр оборони РФ Шойгу заявив про намір сформувати у Західному військовому окрузі РФ, додатково до вже існуючих сил, близько 20 нових з’єднань і частин «у відповідь на дії НАТО на західному стратегічному напрямку».

На початку квітня ГУР Міноборони повідомило, що Росія завершує підготовку провокації українських військових на Донбасі і може розпочати наступ вглиб території України.

Військовослужбовці США нарахували не менше чотирьох тисяч російських військових у супроводі техніки, спішно підтягнутих до українських кордонів на додаток до вже існуючих сил. Через це Пентагон підвищив боєготовність Європейського командування армії США до максимально можливого рівня.

6 квітня Збройні сили України оголосили про проведення в південних прикордонних районах країни зборів підрозділів територіальної оборони. У межах позапланових зборів територіальної оборони, на Херсонщині формуються 8 підрозділів із загальною чисельністю понад 4 тисяч військовослужбовців.

Якщо РФ почне масштабну збройну агресію, Україні варто розраховувати тільки на свою армію, вважає генерал Забродський. Західні партнери і НАТО навряд будуть відправляти в Україну війська, проте зможуть допомогти нам розвідінформацією, поставками зброї, контролем повітряного і морського простору.

Пентагон закликав Росію «прояснити наміри» по Україні і припинити провокації на кордоні країни, включаючи окупований Крим.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня