Зв'язок з нами

На український авіаринок зайшов німецький лоукостер

На український авіаринок зайшов німецький лоукостер

На український авіаринок зайшов німецький лоукостер

Німецька лоукост-авіакомпанія Eurowings, яка входить в Lufthansa Group, відкрила продаж квитків на свій перший рейс в Україну.

Як повідомляє avianews, йдеться про маршрут із Дюссельдорфа в аеропорт Бориспіль, польоти авіакомпанія планує запустити з 1 вересня з частотою три рази в тиждень – по понеділках, середах і п’ятницях.

Eurowings продає квитки за ціною від $ 49,99 в одну сторону за тарифом Basic, який включає перевезення тільки одного предмета ручної поклажі (не більше 55х40х23 см, і вагою до 8 кг). Якщо пасажир порушить ці критерії, з нього візьмуть штраф $ 55 біля виходу на посадку. За $ 9 пасажир може докупити послугу пріоритетної посадки. Вона дає можливість взяти в салон літака друге місце ручної поклажі з габаритами до 40х30х10 см.

З Дюссельдорфа літак рушатиме об 11:30 з прибуттям у Київ о 15:10. Зворотній рейс з Києва планується о 15:55 з прибуттям у Дюссельдорф о 17:40.

Eurowings планувала вийти на український ринок ще у 2018 році з двома рейсами з Берліну та Дюссельдорфу до Києва, але тоді цього не сталося через внутрішню реорганізацію у Lufthansa Group. Але в Україну зайшла авіакомпанія Brussels Airlines із групи Lufthansa.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня