Зв'язок з нами

СВІТ

На тлі протестів в РФ можуть заборонити популярні соцмережі

На тлі протестів в РФ можуть заборонити популярні соцмережі

На тлі протестів в РФ можуть заборонити популярні соцмережі

На тлі протестів, які продовжуються в РФ, Комісія Ради Федерації з інформаційної політики та взаємодії із ЗМІ розглядає можливість блокувати соціальні мережі за заклики до участі в незаконних акціях. Для цього хочуть внести поправки до законодавства.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на голову комісії Олексія Пушкова.

У відомстві зазначили, що такі популярні платформи, як Facebook, Twitter, Instagram, Telegram, TikTok сприяють поширенню призовів громадян до масових заворушень і вчинення протиправних дій, що становлять загрозу для життя і здоров’я інших громадян.

За даними слідчих, під час протестів 23 і 31 січня 2021 року в соціальних мережах публікувалися відкриті заклики до участі в масових заворушеннях та інструкції, цілеспрямовано завищувалися цифри про кількість їх учасників, розміщувалися неправдиві відомості про випадки насильства з боку правоохоронних органів, публікувалися у відкритому доступі персональні дані їх співробітників, нагніталася ненависть по відношенню до громадян, які не підтримали масові заворушення.

«В силу цього деякі інтернет-платформи підійшли до тонкої грані, що відокремлює соціальні мережі від іноземних агентів, які представляють інтереси зарубіжних держав», – підкреслила комісія.

Раніше повідомлялося, що в Росії затримали близько 3,5 тисячі учасників акцій проти влади і арешту опозиціонера Олексія Навального. Це є рекордним показником в сучасній історії РФ.

У Росії почали відключати мобільний зв’язок і соцмережі в зв’язку з акціями населення на підтримку Навального.

Глава МЗС Франції Жан-Ів Ле Дріан заявив, що хвиля арештів під час масових протестів у Росії є авторитарний поворот.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня