Зв'язок з нами

СВІТ

На Сицилії затримали понад двадцять мафіозі з «Коза Ностри»

На Сицилії затримали понад двадцять мафіозі з «Коза Ностри»

На Сицилії затримали понад двадцять мафіозі з «Коза Ностри»

Італійська поліція в результаті масштабних рейдів затримала понад двадцять осіб із сицилійської мафіозної організації «Коза Ностра».

Про це повідомляє dpa з посиланням на МВС Італії, пише Укрінформ.

Як зазначається, поліція провела рейди в Палермо, Агрідженто і ряді інших сицилійських міст, затримавши понад двадцять босів і спільників «Коза Ностри».

Слідчі уточнили, що затриманими соратниками мафії були поліцейські і співробітники місцевих в’язниць, за допомогою яких увʼязнені боси мафії тримали зв’язок із зовнішнім світом.

Як відомо, боса «Коза Ностри» Маттео Месіна Денаро в 2020 році заочно засудили до довічного ув’язнення. У 1993 році він зник, але продовжує керувати злочинною організацією, попри статус втікача.

Також італійська поліція затримала 49 осіб у ході спецоперації проти великого мафіозного клану «Ндрангета».

Як відомо, в Італії діють багато організованих злочинних груп, які в законодавстві називаються злочинно-мафіозними угрупованнями. Найвідоміші клани італійської мафії – сицилійська «Коза Ностра», калабрійська «Ндрангета» і неаполітанська «Каморра».

Читайте також:

У місті Ламеція-Терме в Італії 13 січня почався судовий процес над 355 учасниками мафіозного угрупування «Ндрангета», серед яких і політики, юристи, а також бізнесмени. Щоб зачитати імена підсудних знадобилося три години.

Більшість фігурантів справи були заарештовані в грудні 2019 року, а розслідування вели з 2016 в 11 регіонах Італії. У 2017 році правоохоронці затримали майже півсотні членів угруповання «Ндрангета».

Це найбільший судовий процес над мафією з 1986-1992 років – тоді перед судом постали 475 осіб, розповів прокурор у справі Нікола Граттер, що спеціалізується на мафії.

Очікується, що цей судовий процес триватиме більше двох років.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня