Зв'язок з нами

ГРОШІ

На святкування Нового року найбільше витратить невеличке місто під Києвом

На святкування Нового року найбільше витратить невеличке місто під Києвом

На святкування Нового року найбільше витратить невеличке місто під Києвом

Найдорожчим святкування Нового року буде для мешканців містечка Буча, що у Київській області.

Тут місцева влада виділила майже 4 млн гривень, або по 108 гривень у розрахунку на одного жителя міста, повідомляє Громадський рух «Чесно»

«В умовах боротьби з коронавірусом найбільші витрати на новорічні свята дозволяють собі не великі міста, а малі містечка поблизу столиці.

Так, Бучанська міськрада виявилася найщедрішою на цьогорічні святкування. Майже 4 млн гривень передбачили на підготовку до новорічних свят, встановлення ялинки, ілюмінацію та інші заходи.

З огляду на те, що в Бучі менше 37 тисяч виборців, кожен бучанець заплатив за таке святкування майже по 108 гривень».

На святкування Нового року найбільше витратить невеличке місто під Києвом

Деталі: У Маріуполі виділили 12,3 мільйона гривень, або по 28,3 гривень в розрахунку на одного мешканця. Тільки ялинка тут обійшлася у 3,5 мільйона гривень.

Дніпро виділило 5 мільйонів, це по 5 гривень на жителя.

У Луцькій міській раді передбачили на новорічні свята понад 1 млн гривень, з яких 276 тисяч планують витратити на проведення новорічних та різдвяних заходів у місті, а 243 тисячі гривень на подарунки дітям атовців, різних вразливих груп та пільгових категорій.

Понад 1 мільйон гривень на новорічні витрати передбачили у бюджеті Сумської міської ради, а у Житомирі на проведення новорічно-різдвяних свят та подарунки для дітей з бюджету виділили 841 тисячу гривень.

У Чернівцях на встановлення новорічних ялинок, придбання іграшок, оздоблення ялинки і фотозон витратили 738 тисяч гривень, у Чернігові – 605 тисяч гривень.

Найдешевшим виявилося святкування у Львові, Хмельницькому, Рівному, Івано-Франківську та Херсоні. Там підготовка до свят обійдеться мешканцям міста менш ніж в 1 гривню на особу.

Відзначається, що у деяких містах ялинку вирішили взагалі не встановлювати, а всі заходи перенесли в онлайн-формат через пандемію. Так, зокрема, зробили у Вінниці.

Читайте також:

На новорічні свята українці отримають два триденних вікенди – з 25 по 27 грудня і з 1 по 3 січня, а ближче до Різдва східного обряду – відразу 4 вихідних, з 7 по 10 січня.

Кафе і ресторанам 1 січня дозволили працювати до 7 ранку.

У ніч з 31 грудня на 1 січня Київський метрополітен продовжить роботу на дві години.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня