Зв'язок з нами

СВІТ

На новому засіданні Євроради обговорять провокаційні кроки Росії

На новому засіданні Євроради обговорять провокаційні кроки Росії

На новому засіданні Євроради обговорять провокаційні кроки Росії

У Брюсселі 24 і 25 травня пройде спеціальна зустріч Європейської ради, на якій будуть говорити, зокрема, про дії Росії і її список «недружніх країн».

«Ми проведемо стратегічні дебати по Росії. Незаконні і провокаційні кроки Росії тривають як в державах-членах ЄС, так і за їх межами, останній з яких був внесений до списку так званих «недружніх держав», – повідомив глава Євроради Шарль Мішель в листі, відправленому лідерам ЄС.

Також обговорюватимуть взаємини з Британією і ситуацію на Близькому Сході.

У вівторок переговори лідерів ЄС стосуватимуться боротьби з пандемією коронавірусу.

Раніше голова Європейської ради Шарль Мішель розкритикував затверджений Росією список «недружніх країн». Такий крок підриває дипломатичні відносини між країнами.

Напередодні уряд Російської Федерації затвердив список «недружніх країн», яким буде заборонено наймати громадян РФ для роботи в посольствах. До нього увійшли США і Чехія.

У документі зазначено, що Чехія може укладати трудові договори тільки з 19 фізичними особами в Росії, а Сполучені Штати – ні з ким.

Раніше відносини РФ з США погіршилися після введення чергового пакету американських санкцій, Чехія вступила в конфлікт з РФ через підрив офіцерами ГРУ військових складів зі зброєю для України.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня