Зв'язок з нами

КИЇВ

На Київщині на ремонті доріг украдено 2,6 млн грн

На Київщині на ремонті доріг украдено 2,6 млн грн

Фото з відкритих джерел

Керівник підрядного підприємства, що виконувала ремонт, – громадянин Російської Федерації

Печерська окружна прокуратура Києва повідомила про підозру колишньому керівнику одного з приватних підприємств у заволодінні коштами у сумі понад 2,6 млн грн (ч. 4, 5 ст. 191 КК України). Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

За версією слідства, підрядна організація, відповідно до договору, укладеного з однією з сільських рад Київської області, виконувала роботи з капітального ремонт доріг.

При цьому керівник підрядного підприємства, 56-річний громадянин Російської Федерації, зазначив в актах виконаних робіт недостовірні відомості щодо об’єму та якості виконаних робіт. У подальшому на підставі вказаних документів підприємство незаконно заволоділо бюджетними коштами у сумі понад 2,6 млн грн.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

На Київщині на ремонті доріг украдено 2,6 млн грн

На Київщині на ремонті доріг украдено 2,6 млн грн

У межах кримінального провадження тривають слідчі дії з метою встановлення всіх обставин кримінального правопорушення та осіб, які можуть бути до нього причетними.

Заходи з викриття правопорушення проводились прокурорами спільно з Печерським управлінням поліції в Києві за оперативного супроводження Головного управління СБУ в Києві та Київській області.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня