Зв'язок з нами

ГРОШІ

На Хмельниччині викрили фейкову «міську раду», яка працювала на Росію

На Хмельниччині викрили фейкову «міську раду», яка працювала на Росію

На Хмельниччині викрили фейкову «міську раду», яка працювала на Росію

На Хмельниччині розкрили фейкову «міську раду», Служба безпеки України продовжує слідчі дії щодо її представників.

У фейкових «депутатів» незаконно створеної «Хмельницької міської ради» провели ряд обшуків, повідомляє прес-служба відомства.

Згідно з матеріалами судової справи, у Служби безпеки України є підстави вважати, що діяльність псевдодепутатів координували спецслужби РФ. Підозрювані також активно співпрацювали з проросійським блогером Анатолієм Шаріем, якому СБУ направила підозру у зраді.

В рамках раніше розпочатого кримінального провадження слідчі перевіряють інформацію про причетність підозрюваних до діяльності, спрямованої на захоплення державної влади і повалення конституційного ладу.

Під час обшуків співробітники СБУ виявили статути псевдовідомств, протоколи засідань, печатки та бланки, розпорядження, посвідчення і листування самопроголошених органів, агітаційні матеріали, картки платіжних систем РФ, комп’ютерну техніку, засоби зв’язку та інші матеріали, які будуть залучені до матеріалів справи.

Досудове слідство триває за ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України.

Раніше співробітники Служби безпеки України (СБУ) викрили міжрегіональну мережу інтернет-агітаторів. Вони закликали до захоплення влади і зміни меж.

У 2020 році завдяки СБУ вдалося притягнути до кримінальної відповідальності 40 осіб, які вели антиукраїнську пропаганду і підривну діяльність в інформаційній сфері.

Кіберспеціалісти Служби безпеки України заблокували мережу ботоферм, що поширюють фейки про вакцинацію від COVID-19. За даними відомства, фінансування мережі здійснювалося з РФ.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня