Зв'язок з нами

ГРОШІ

На Івано-Франківщині рятівникам довелося гасити пожежу на хімпідприємстві

На Івано-Франківщині рятівникам довелося гасити пожежу на хімпідприємстві

На Івано-Франківщині рятівникам довелося гасити пожежу на хімпідприємстві

15 січня на території ТОВ «Карпатнафтохім» у місті Калуш Івано-Франківської області виникла пожежа. До гасіння були долучені понад 50 осіб та 16 одиниць техніки.

Як зазначаються в повідомленні ДСНС, 15 січня о 14:40 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу. До місця пожежі одразу було направлено пожежно-рятувальні підрозділи у складі 53 чоловік особового складу та 16 одиниць техніки.

Як з’ясувалося, відбувалось факельне горіння піролізної печі (дихлоретан), на площі орієнтовно 45 м кв. Завдяки діям пожежно-рятувальних підрозділів пожежу було локалізовано о 15:30, а о 15:36 – ліквідовано.

«Хімічною лабораторією ТОВ «Карпатнафтохім» проведено заміри повітря, перевищень гранично допустимих концентрацій хімічно небезпечних речовин на території та за межами підприємства не виявлено», – йдеться в повідомленні.

Раніше в Полтаві в центрі міста сталася пожежа, на місці виявили тіло загиблої людини. Загорілася будівля колишнього дворянського зібрання, яке було побудовано в 1810 році. В результаті вигоріли кілька ресторанів, обвалився дах, правоохоронці відкрили кримінальну справу.

У Києві сталася пожежа в будівлі психоневрологічного диспансеру в Оболонському районі. Співробітники пожежної служби евакуювали 51 пацієнта, в результаті інциденту ніхто не постраждав.

Верховна Рада України планує збільшити штрафи за порушення пожежної безпеки. Народні депутати схвалили за основу відповідний законопроект під номером №3755.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня