Зв'язок з нами

СВІТ

На білому коні: якутський шаман оголосив про новий похід на Москву (відео)

На білому коні: якутський шаман оголосив про новий похід на Москву (відео)

На білому коні: якутський шаман оголосив про новий похід на Москву (відео)

У липні 2020 року Габишева виписали з психлікарні.

Росіянин Олександр Габишев, який називає себе шаманом, оголосив про новий похід на Москву для вигнання президента РФ Володимира Путіна. На цей раз за планом він збирається добиратися на білому коні. Прихильники ж його будуть пересуватися на автомобілях. Його відеозвернення з цього приводу опублікував YouTube-канал «Новини регіонів».

Похід має розпочатися в березні 2021 року.

«Дійду до Іркутська, там чекатиме основний загін. Деякі хлопці сюди до мене приїдуть, за бажанням, звичайно, зі мною звідси почнуть похід. З Якутська теж добровольців наберу у свій загін… Я повинен обов’язково відвідати Алтай разом з вами – це теж місце сили всієї Росії. Потім пройдемо через весь Сибір, дійдемо до Уральських територій, а там і до Москви вже близько», – сказав Габишев.

Якутський шаман Габишев: що про нього відомо

Олександр Габишев кілька разів збирався дійти до Москви.

Вперше – навесні 2019 року він відправився пішки з Якутська. Але незабаром його затримали та відправили на психіатричну експертизу.

На Габишева завели кримінальну справу про заклики до екстремізму й помістили до психлікарні, з якої його виписали в липні 2020 року.

До цього в січні того ж року він заявляв про новий похід на Москву.

Читайте також:

Лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська звернулася до МЗС Литви з пропозицією змінити назву Білорусі литовською мовою.

Шведський суд засудив на 10 років в’язниці росіянина, який намагався убити чеченського блогера Тумсо Абдурахманова – відомого опонента та критика глави Чечні Рамзана Кадирова.

Південний окружний військовий суд в Ростові-на-Дону ухвалив незаконне рішення про ув’язнення кримських татар за обвинуваченням у «здійсненні терористичної діяльності» та «участі в організації «Хізб ут-Тахрір».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня