Зв'язок з нами

СВІТ

МЗС Британії викрило російських тролів, які поширюють фейки про Україну

МЗС Британії викрило російських тролів, які поширюють фейки про Україну

МЗС Британії викрило російських тролів, які поширюють фейки про Україну

У Великій Британії діє російська фабрика тролів, яка намагається настроїти громадську думку країни проти України та поширює фейки.

Про це заявив глава МЗС Великої Британії Домінік Рааб, пише The Times. Він звинуватив Росію в «украй поганій поведінці» та заявив, що Велика Британія веде «виснажливу роботу» з Володимиром Путіним через фейкові новини і дезінформацію. Міністр вказав, що країна найближчим часом посилить боротьбу з російською пропагандою на тлі результатів дослідження про російську фабрику тролів, що націлена на національні ЗМІ і працює над поширенням промосковських поглядів. Це дослідження показало, що російські тролі роблять під виглядом британців провокаційні пости у коментарях під текстами The Times, Daily Mail. The Sun та Daily Express, щоб створити хибне уявлення про те, що британське суспільство нібито підтримує агресію Росії проти України. Потім ці коментарі відбираються російськими державними ЗМІ як доказ того, що громадськість Великої Британії підтримує Москву.

Рааб також додав, що країни G7 розглянуть шляхи створення швидкого реагування для протидії російській пропаганді.

Раніше міністри закордонних справ країн «Великої сімки» (Великобританії, США, Канади, Франції, Італії, Німеччини та Японії) і високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Хосеп Боррель спільно засудили тимчасову окупацію Криму Росією і підтримали початок Кримської платформи по деокупацію півострова.

Посли країн G7 провели переговори з прем’єр-міністром України Денисом Шмигаль по реформам і виконання Україною умов програми Міжнародного валютного фонду і макрофінансової допомоги ЄС.

Міністри закордонних справ Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великобританії і США (G7) і Високий представник ЄС зробили заяву у зв’язку з нарощуванням російських військових сил на кордоні з Україною і в включеному Криму. Вони заявили про стурбованість.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня