Зв'язок з нами

COVID-19

МВФ надасть допомогу 28 бідним країнам для боротьби з коронавірусом

МВФ надасть допомогу 28 бідним країнам для боротьби з коронавірусом

МВФ надасть допомогу 28 бідним країнам для боротьби з коронавірусом

Пандемія коронавірусу, за прогнозами МВФ, може ще більше посилити розрив між бідними та розвинутими державами.

Міжнародний валютний фонд надасть допомогу особливо бідним країнам коштом Трастового фонду для обмеження і подолання наслідків катастроф. Країни отримають як фінансування, так і списання частини боргів, повідомляє DW.

Загалом допомогу отримають 28 країн, серед яких Афганістан, Ємен, Ефіопія, Того, Нігер та Буркіна-Фасо.

Після початку пандемії МВФ вирішив звільнити від сплати за боргами протягом шести місяців 25 найбідніших країн світу. У жовтні 2020 року також був виділений ще один транш допомоги. Фонд не виключив можливості надання подальшої допомоги бідним країнам ще цього року, але поки остаточне рішення не ухвалено.

Коштом цієї допомоги бідні країни мають боротися з пандемією, яка, за прогнозами МВФ, може ще більше посилити розрив між ними та розвинутими державами. Такі європейські та азійські країни, як Японія, Китай, Сінгапур, Німеччина, Франція, Нідерланди, Швейцарія та Норвегія, пообіцяли надати в Трастовому фонду 774 мільйони доларів.

Директор МВФ Крісталіна Георгієва заявила, що ЄС загалом має зробити внесок у розмірі 183 мільйони євро. Вона закликала інші держави наслідувати цей приклад.

Читайте також:

В кінці березня глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреісус розкритикував багаті країни через нерівний розподіл вакцин від коронавірусу.

У Європейському союзі заявили, що поки не готові ділитися вакцинами з бідними країнами. Це питання можуть розглянути тільки після поліпшення ситуації з виробництвом вакцин для ЄС.

Зараз у світі йде боротьба за отримання вакцин від коронавірусу, тому Україна повинна виробляти свій препарат, заявив Максим Степанов.

А міністр закордонних справ Китаю Ван І заявив, що розвинені країни скупили 60% всіх вироблених вакцин від коронавірусу. Тим самим вони створили дефіцит для решти світу.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня