Зв'язок з нами

COVID-19

МОЗ зобов’язався вакцинувати до кінця року 60% дорослого населення

МОЗ зобов'язався вакцинувати до кінця року 60% дорослого населення

МОЗ зобов’язався вакцинувати до кінця року 60% дорослого населення

Міністерство охорони здоров’я має до кінця 2021 року вакцинувати від коронавірусу не менше 60% дорослого населення і готово робити 5 млн щеплень щомісяця, якщо буде чим.

Про це в ефірі телеканалу Україна 24 розповів глава МОЗ Максим Степанов. Він повідомив, що до кінця травня Україна може отримати в рамках глобального механізму COVAX 1,7 млн ​​доз вакцин, з них перший транш в 360 тисяч доз вакцин AstraZeneca і 117 тисяч доз Pfizer повинні прийти до 15 квітня.

«До кінця року ми повинні вакцинувати не менше 60% дорослого населення старше 18 років. Якщо у нас в достатній кількості будуть вакцини, нас не будуть підводити країни, тобто виконуватимуть контракт – світ такого ще не знав, коли країни блокують постачання вакцин, незважаючи на всі підписані контракти. Отже, якщо буде відповідна кількість вакцин, ми зможемо вакцинувати до 5 млн громадян щомісяця», – сказав міністр.

Раніше головний санлікар Віктор Ляшко повідомив, що в Україні можуть робити до 4 мільйонів щеплень від COVID-19 на місяць вже в травні.

Терміни поставки вакцини Pfizer в рамках COVAX постійно відкладаються. 22 лютого заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що вакцина компанії Pfizer буде поставлена Україні в рамках механізму COVAX на початку березня, затримка пов’язана з перенесенням термінів з боку COVAX.

Глава МОЗ раніше повідомив про збільшення поставок вакцини NovaVax із 10 до 15 мільйонів доз. В ОП обіцяли, що кожні 10 днів Україна буде отримувати нову партію вакцини.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня