Зв'язок з нами

COVID-19

МОЗ розширить вакцинацію препаратом на всю країну Pfizer

МОЗ розширить вакцинацію препаратом на всю країну Pfizer

МОЗ розширить вакцинацію препаратом на всю країну Pfizer

18 квітня вакциною Pfizer-BioNTech зробили щеплення першим 366 українцям у Київській, Волинській та Сумській областях. У найближчі два дні цю вакцину почнуть колоти в решті регіонів країни.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив головний санлікар Віктор Ляшко. «18 квітня вакциною Pfizer-BioNTech щеплено перші 366 осіб, розпочали вакцинацію із трьох регіонів – Київської, Волинської та Сумської областей. Протягом 19 та 20 квітня до процесу вакцинації долучаться усі регіони країни», – вказав він.

Для транспортування вакцини, яка повинна зберігатися за температури в межах від -60 °C до -80 °C, за результатами відкритого тендеру обрано приватну логістичну компанію ТОВ «Фармасофт». Вона щотижня (за необхідності частіше) доставляє партії вакцини з центрального складу в Києві, де вони зберігаються у морозильному обладнанні за температури від -60°C до -80°C, до регіональних складів у кількості й за визначеним графіком. На обласних складах заморожені вакцини зберігатимуться в термоконтейнерах із сухим льодом, які забезпечують підтримання температури -60°C. З регіональних складів партії попередньо розмороженої вакцини забирають працівники мобільних бригад, складають її у термосумки чи термоконтейнери з температурним режимом від +2°C до +8°C та виїжджають у місця проведення щеплення.

За останню добу в Україні виявили 6506 нових випадків коронавируса, що значно менше, ніж вчора (10282 випадки) і позавчора (14984 випадки). Найбільше нових інфікованих зафіксовано в Дніпропетровській (761), Харківській (622), Львівській (490), Миколаївській (461) областях та м Київ (447).

Критична ситуація з поширенням коронавірусної інфекції зберігається в Києві, Харкові та Дніпрі.

Всіх бажаючих почнуть вакцинувати від COVID-19, коли в Україні буде щонайменше 1 млн доз ін’єкцій, повідомили в Міністерстві охорони здоров’я. У пріоритеті вакцинація осіб у віці від 60 років.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня