Зв'язок з нами

COVID-19

МОЗ прогнозує зростання захворюваності на коронавірус

МОЗ прогнозує зростання захворюваності на коронавірус

МОЗ прогнозує зростання захворюваності на коронавірус

На цьому тижні в Україні прогнозується зростання захворюваності коронавірусною хворобою COVID-19.

Про це заявив на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє LIGA.net.

Він пояснив, що під час різдвяно-новорічних свят люди активно переміщувалися по Україні та за її межами: відвідували родичів, відпочивали у санаторіях і на курортах. За його словами, введення жорсткого карантину якраз збігається із закінченням інкубаційного періоду в тих, хто міг заразитися під час свят.

«Як наслідок, ми прогнозуємо збільшення (а в деяких регіонах різке збільшення) кількості інфікованих. Вони будуть, зокрема, джерелом інфекції для оточуючих і складуть епідемічну небезпеку (…). За прогнозами, вже на цьому тижні почнеться зростання кількості хворих»

Він також підкреслив, що зараз головне завдання держави – не допустити хвилі заражень від тих, хто вже підхопив інфекцію під час свят.

Нагадаємо, за станом на 9 січня в Україні виявлено 4846 нових випадків коронавируса. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано в Дніпропетровській (471), Запорізькій (456), Миколаївській (416), Київській (375) і Черкаській (353) областях.

Максим Степанов на брифінгу також пояснив логіку заборони торгівлі непродовольчими товарами на період жорсткого карантину.

Глава МОЗ також пояснив курцям, де купувати сигарети.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня