Зв'язок з нами

COVID-19

МОЗ оновив карантинний розподіл: які регіони у «червоній» зоні

МОЗ оновив карантинний розподіл: які регіони у «червоній» зоні

МОЗ оновив карантинний розподіл: які регіони у «червоній» зоні

МОЗ України оновив карантинний розподіл. У «червоній» зоні залишаються сім регіонів.

Відповідні дані опубліковані на сайті Міністерства охорони здоров’я.

В «червоній» зоні станом на ранок 2 травня залишаються Житомирська, Запорізька, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька та Чернігівська області.

В «жовтій» зоні, згідно з даними МОЗ, знаходяться Київ, Вінницька, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Херсонська і Чернівецька області. Решта областей віднесені до «помаранчевої» зоні.

Показник госпіталізацій вище допустимого порогу в 60 на 100 тисяч населення зафіксовано в 8 регіонах: Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Луганській, Сумській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях.

Найвищий показник рівня госпіталізацій в Хмельницькій області – 72,5 на 100 тисяч населення, в Сумській області – 65,9 і в Черкаській області – 65,7.

У Києві показник госпіталізацій – 45,3. Зайнятість ліжок з киснем в Києві при допустимому показнику 65% становить 43,1%.

Раніше в Україну прибула друга партія китайської вакцини від коронавируса CoronaVac виробництва компанії Sinovac. Нові надходження МОЗ розраховує отримувати щотижня.

Україна і американська компанія Pfizer уклали другий контракт на поставку вакцин від коронавируса в обсязі 10 мільйонів доз. Таким чином, в 2020 році Україна отримає від Pfizer 20 млн доз.

В Україні за минулу добу, 1 травня, виявили 5094 нових випадків зараження COVID-19. Найбільше тих, що заразилися виявили в Дніпропетровській області.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня