Зв'язок з нами

COVID-19

МОЗ обговорив терміни поставок з провідним виробником вакцин

МОЗ обговорив терміни поставок з провідним виробником вакцин

МОЗ обговорив терміни поставок з провідним виробником вакцин

МОЗ України обговорив з британською компанією AstraZeneca терміни, умови і логістику поставок її вакцини від COVID-19 в Україну.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я за підсумками переговорів глави МОЗ Максима Степанова з виконавчим директором з міжнародних і урядових питань компанії AstraZeneca Алеком ван Гелдером. На них сторони обговорили передконтрактні умови, а також терміни і логістику поставок вакцини проти COVID-19 в Україні. «Наша держава повністю готове до прийому вакцин, у нас вже розроблений план вакцинації населення», – заявив на переговорах Степанов. На що Ван Гелдер відповів, що «Ми будемо відпрацьовувати варіанти поставки вакцин в Україні в найближчі терміни».

Також міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що перші поставки китайської вакцини від COVID-19 в Україні можуть початися вже в лютому наступного року. Постачальником стане компанія Sinovac Biotech.

Міністерство охорони здоров’я затвердило медико-технічні вимоги до вакцини проти COVID-19.

Україна веде переговори з усіма виробниками вакцини від COVID, крім російських. Про це повідомив глава Офісу президента Андрій Єрмак.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня