Зв'язок з нами

COVID-19

МОЗ і МВС анонсували перевірку дотримання карантину на гірськолижних курортах

МОЗ і МВС анонсували перевірку дотримання карантину на гірськолижних курортах

МОЗ і МВС анонсували перевірку дотримання карантину на гірськолижних курортах

15 січня МОЗ спільно з Національною поліцією почне перевірку дотримання карантину закладами громадського харчування, які знаходяться на гірськолижних курортах в Карпатах.

Про це написав головний санітарний лікар Віктор Ляшко у Facebook, пояснивши, що перевірки пов’язані з безліччю повідомлень про порушення ресторанами, барами і розважальними закладами на гірськолижних курортах. Перевірки проведуть вже в п’ятницю, 15 січня. «Якщо ми звертаємося до людей з проханням дотримуватися протиепідемічних заходів, і вони дотримуються їх, то чому тоді деякі представники бізнесу дозволяють собі порушувати ці правила? Бажання воювати з системою не повинно превалювати над збереженням життя і здоров’я українців. Порушення повинні мати наслідки», – написав Ляшко.

Бізнес повинен бути свідомим!

Сьогодні спільно з заступником Міністра економіки Sergiy Glushchenko та головою…

Опубліковано Виктором Ляшком Четвер, 14 січня 2021 р.

 Нагадаємо, 8 січня в Україні розпочався жорсткий карантин, що триватиме до 24 січня.

Під час локдауну дозволена робота магазинів, де понад 60% площ займають товари першої необхідності.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що під час локдауну в Україні «з легкістю» можна купити сигарети в кіосках, на які не поширюються обмеження, оскільки вони не приймають відвідувачів.

Також у МОЗ пояснили логіку заборони торгівлі непродовольчими товарами.

Крім того, Максим Степанов заявив, що громадяни мали заздалегідь підготуватися до нинішнього локдауну, оскільки рішення щодо посилення карантину було ухвалене ще 9 грудня.

Президент Володимир Зеленський доручив Кабміну якомога швидше роз’яснити громадськості всі обмеження на період жорсткого карантину, щоб уникнути непорозумінь між владою і громадянами.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня