Зв'язок з нами

COVID-19

МОЗ готовий робити до 12 мільйонів вакцинацій щомісяця

МОЗ готовий робити до 12 мільйонів вакцинацій щомісяця

МОЗ готовий робити до 12 мільйонів вакцинацій щомісяця

Українська медична система готова робити щомісяця 5 млн вакцинацій від COVID, за необхідності цю кількість можна збільшити до 12 млн.

Про це на форумі «Україна 30» заявив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко. Він пояснив, що на першому етапі вакцинації в Україні працюватимуть 375 мобільних бригад, далі їх кількість збільшать до 600. Поряд з ними діятимуть понад 4 000 пунктів щеплення, разом вони зможуть проводити близько 4,5-5 млн вакцинацій на місяць. Якщо раптом буде можливість зробити більше, МОЗ підключить до роботи 11 тисяч кабінетів щеплень, що дозволить збільшити потужності ще на 5-7 млн вакцинацій на місяць.

Нагадаємо, Верховна Рада затвердила запуск COVID-вакцинації в Україні. Перший етап розпочнеться в середині лютого. Першими щеплення отримають ті, хто у кого вищий ризик інфікування або важкого перебігу хвороби. Він повинен охопити близько 370 тисяч українців.

Влада має намір охопити вакцинацією від COVID-19 щонайменше половину населення України протягом цього і на початку 2022 року. Зеленський підтримує введення обов’язкової вакцинації для деяких категорій осіб.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня