Зв'язок з нами

COVID-19

МОЗ анонсував контракт на забезпечення України вакциною

МОЗ анонсував контракт на забезпечення України вакциною

МОЗ анонсував контракт на забезпечення України вакциною

4 лютого МОЗ оприлюднить інформацію про контракт, який забезпечить Україну вакциною  протягом 2021 року.

Про це заявив глава МОЗ Максим Степанов в ефірі Україна 24. При цьому він не сказав, що це буде за вакцина, пославшись на комерційну таємницю.

«Думаю, завтра чекайте повідомлення. Поки не можу назвати що за вакцина, оскільки ми не можемо розголошувати цю інформацію до фізичного підписання контракту. Як тільки буде підписання, ми повідомимо», – заявив він.

Також глава МОЗ підтвердив, що Україна має намір закуповувати надлишки вакцин у інших країн. «Ми працюємо над цим питанням з різними країнами і готові до такої співпраці, перш за все з Європейським Союзом. Ми надали всі наші можливості, ми готові викуповувати. Є деякі країни, з якими ми дійсно давно просунулися по покупці у них тих доз вакцин, які ними були законтрактовані. Але найшвидше, що може бути з постачання таких вакцин, це не раніше кінця березня – початку квітня. Підписаного договору на сьогоднішній день немає», – визнав Степанов.

МОЗ вже заявляв, що понад 100 тисяч доз вакцини Pfizer прибудуть в лютому. Їх розподілять для вакцинації працівників лікарень, в яких надають допомогу пацієнтам з COVID-19.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров’я звернулася до розвинених країн із проханням призупинити темпи вакцинації населення. В організації хочуть домогтися, щоб препаратів вистачило менш забезпеченим країнам.

Група експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я відвідала продовольчий ринок в китайському місті Ухань в рамках місії по дослідженню походження коронавируса.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня