Зв'язок з нами

СВІТ

Москва відмовилася приймати французький авіарейс в обхід Білорусі

Москва відмовилася приймати французький авіарейс в обхід Білорусі

Москва відмовилася приймати французький авіарейс в обхід Білорусі

Авіакомпанія AirFrance була змушена скасувати свій рейс Париж-Москва після того, як в Росії відмовилися затвердити новий маршрут в обхід Білорусі.

Про це повідомили виданню «Новая газета» в французької авіакомпанії. «AirFrance підтверджує, що рейс AF1154 (CDG / SVO) довелося скасувати через технічні причини, пов’язані з обходом повітряного простору Білорусі, що вимагало отримання нового дозволу на захід у повітряний простір Росії від російської влади», – сказано в повідомленні. Однак російська сторона відмовилася давати такий дозвіл.

Нагадаємо, після примусової посадки ВПС Білорусі пасажирського літака Ryanair у Мінську та затримання пасажира борта – опозиційного діяча Романа Протасевича Франція серед інших країн закрила свій повітряний простір для білоруських авіакомпаній, а своїм рекомендувала облітати Білорусь стороною. Україна також оголосила про припинення авіасполучення з Білоруссю з 00:00 годин 26 травня.

Українським авіакомпаніям і літакам буде заборонено виконувати польоти в повітряному просторі Республіки Білорусь. Глава МЗС Дмитро Кулеба заявив, що Україна тільки виграє від цього рішення.

Білорусь вважає рішення України припинити авіасполучення між країнами «обурливим» і безпідставним, та вручила Міністерству закордонних справ України ноту протесту.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня