Зв'язок з нами

ГРОШІ

Міжнародний арбітраж переніс слухання справи «АероСвіт»

Міжнародний арбітраж переніс слухання справи «АероСвіт»

Міжнародний арбітраж переніс слухання справи «АероСвіт»

Міжнародний арбітраж переніс слухання за позовом власника авіакомпанії «Аеросвіт» нідерландської Gilward Investments B. V проти України на $695 млн. Засідання призначили на 4-7 травня 2021 року, сказано у пояснювальній записці до постанови Кабміну «Про застосування переговорної процедури закупівлі».

Україна у якості повноважного представника залучить компанію  Latham&Watkins, яка представлятиме наші інтереси у справі проти Gilward Investments.

Нагадаємо, Gilward Investments почала інвестиційний спір проти України у липні 2015 року у секретаріаті Міжнародного центру по врегулюванню інвестиційних спорів (МЦВІС). Компанія стверджує, що Україна порушила зобов’язання за інвестиційною угодою з Нідерландами 1994 року. У 2019 році позивач вніс плату і суд відновив справу.

«Аеросвіт» оголосив про банкрутство наприкінці 2012 року, процедуру скасував суд і авіакомпанія припинила діяльність. Головними акціонерами «Аеросвіту» були нідерландська Gilward Investments (38% акцій) і Фонд держмайна (ФДМ) України ( 22,4% акцій), а решті «Генавіаїнвест» – 24,99%, Investment Advisors Group – 9,8% і «Бюро»- 4,8% – володіли у сукупності 40% акцій. У 2009 році у ФДМ заявили, що Ігор Коломойський викупив частку в «Аеросвіті» та здобув контрольний пакет акцій.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня