Зв'язок з нами

ГРОШІ

Мінцифри розповіло, що чекає ІТ-шників, які не вступили у Дія.Сity

Мінцифри розповіло, що чекає ІТ-шників, які не вступили у Дія.Сity

Мінцифри розповіло, що чекає ІТ-шників, які не вступили у Дія.Сity

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров обіцяє, що для гравців ІТ-ринку, які не планують ставати резидентами Дія.Сity, нічого не зміниться.  Їх поточна система роботи й оподаткування залишиться такою, як і раніше, принаймні, міністр захищатиме цю ідею.

«Я як один із архітекторів Дія.Сity хочу запевнити, що створюючи цей проект, я буду особистим адвокатом того, щоб нічого паралельно не змінювалось у тій системі, яка працює і сьогодні. Тому що тільки створюючи і тестуючи нові інструменти залучення людей, компаній, грошей ми можем знайти точку зусиль,завдяки якій збільшити можливості економіки нашої країни», – заявив Федоров на презентації спеціального правового та податкового режиму для ІТ-сектору «Дія.Сity».

Нагадаємо, у Мінцифри очікують, що Дія Сіtу стане найкращою податковою системою у світі, усі резиденти цього режиму зможуть платити у 5 разів менше податків та бути захищеними від зловживань і обшуків силовиків.

Дія City –  особливий правовий режим, який надає податкові пільги, спеціальний статус у  відносинах між роботодавцем і працівником, та ускладнює отримання дозволу на обшук силовиків.  Мета режиму – врегулювати співпрацю ІТ-компаній з ФОП та стимулювати перехід на іншу модель.

Передбачається, що резиденти  «Дія City» платитимуть податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) у розмірі 5%, плюс 1,5% — військовий збір, а податок на прибуток буде замінений податком на виведений капітал 9%.

Правовий режим для ІТ-компаній «Дія City» дозволить наростити доходи держави від ІТ-сектора з 6 мільярда доларів до 16,5 мільярда доларів до 2025 року, розраховує віце-прем’єр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Федоров також не виключає, що ініціативу Дія.City, яка задумувалася спочатку для ІТ-шників, можуть  поширити і на інші сфери економіки.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня