Зв'язок з нами

ГРОШІ

Мінсоцполітики попередило про зміну правил отримання пенсій

Мінсоцполітики попередило про зміну правил отримання пенсій

Мінсоцполітики попередило про зміну правил отримання пенсій

Українські пенсіонери до 1 вересня повинні обрати банк для отримання виплат – з осені майже усі пенсії будуть виплачуватись через банківські установи. Доставляти пенсії будуть лише низькомобільним пенсіонерам, людям з інвалідністю І групи, особам старше 80 років, хто за висновком лікарсько-консультативної комісії (ЛКК) потребує стороннього догляду, повідомили у Мінсоцполітики.

«До 1 вересня людина може самостійно вибрати один із понад сорока уповноважених банків, який для неї буде зручним, відповідатиме її вимогам. Сьогодні вже майже 70% осіб, які отримують виплати через банківські установи, обрали свій банк самостійно», – зазначило відомство.
Якщо пенсіонер не обере банк до 1 вересня, то орган, який виплачує пенсії, зробить це сам та сповістить про це отримувача виплат

Раніше Міністерство соціальної політики пояснило, як оформити пенсію в інтернеті.

На сьогодні в Україні близько 1,8 мільйона осіб отримують пенсії менше 2 тисяч гривень, заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна. Вона уточнила, що за рік ситуація значно покращилась, бо на початку 2020 таких українців було аж 4,2 мільйона.

У 2021 році в Україні заплановано чотири етапи підвищення пенсійних виплат – у квітні, липні, жовтні і грудні. Зокрема, у липні в Україні зросте мінімальна і максимальна пенсії у зв’язку із перерахунком прожиткового мінімуму.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня