Зв'язок з нами

СВІТ

Міноборони США повідомило, коли будуть готові нові патрульні катери для України

Міноборони США повідомило, коли будуть готові нові патрульні катери для України

Міноборони США повідомило, коли будуть готові нові патрульні катери для України

Міністерство оборони США замовило для України два нових патрульних катери Mark VI. Будівництво першої партії кораблів має завершитися до кінця 2022 року.

Про це повідомляється на офіційному сайті Пентагону.

Будівництвом кораблів займеться компанія SAFE Boats International LLC з Бремертона, штат Вашингтон. Вартість катерів складе майже 20 мільйонів доларів.

Замовником з боку США є Командування військово-морських систем, а фінансування здійснюється за програмою посилення обороноздатності України.

Раніше український флот отримав новий малий броньований артилерійський катер «Костопіль» проекту 58155. Урочиста церемонія передачі відбулася в Одесі.

Підписаний Україною та Великобританією меморандум про посилення співпраці у військовій і військово-технічній сферах передбачає підвищення спроможностей українських Військово-морських сил. Йдеться про постачання сучасних зразків військової техніки і новітнього високоточного озброєння.

УВМС України також з’явиться унікальний плавучий причал, будівництвом якого будуть займатися працівники херсонського заводу «Паллада». Під час робочої поїздки в регіон відповідний контракт з підприємством обговорив президент Володимир Зеленський.

У грудні міністр оборони України Андрій Таран підписав угоди з турецькими компаніями про передачу технологій і виробництві корветів і ударних безпілотних авіаційних комплексів для потреб Збройних Сил України.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня