Зв'язок з нами

ГРОШІ

Мін’юст повідомив, коли буде рішення Стокгольмського арбітражу за позовом офшорів Коломойського до України

Мін'юст повідомив, коли буде рішення Стокгольмського арбітражу за позовом офшорів Коломойського до України

Мін’юст повідомив, коли буде рішення Стокгольмського арбітражу за позовом офшорів Коломойського до України

Міжнародний арбітраж у Стокгольмі може винести рішення у справі «Укрнафти» у лютому  2021. У ній офшори, Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим, намагаються відсудити у держави 6 млрд доларів.

Про це у Facebook повідомив міністр юстиції Денис Малюська, написавши, що 2021 рік обіцяє бути «цікавим і небезпечним». «Чого тільки коштує потенційне рішення Стокгольмського арбітражу за позовом кіпрських офшорок (належать Коломойському, Боголюбову і Палиці) – власників близько 40% акцій «Укрнафти» – до держави Україна про стягнення близько 6 млрд доларів (+ відсотки)», – написав Малюська. Він очікує на вердикт суду у лютому.

Нагадаємо, три кіпрські компанії, які підтвердили зв’язок з бізнесменами Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим, звинувачують Україну у збитках через відбор газу, що видобувається «Укрнафтою» з оплатою за заниженою ціною.

Тим часом, НАБУ виграло суд на кілька мільярдів у Коломойського щодо зловживань в «Укрнафті». Раніше Ігор Коломойський програв у Лондоні суд за контроль над «Укрнафтою».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня