Зв'язок з нами

СВІТ

Міністр туризму Греції обіцяє відкриття країни з 14 травня без жодної дискримінації

Міністр туризму Греції обіцяє відкриття країни з 14 травня без жодної дискримінації

Міністр туризму Греції обіцяє відкриття країни з 14 травня без жодної дискримінації

Міністр туризму Греції Харіс Теохаріс у вівторок підтвердив у парламенті, що грецький туризм відкриється 14 травня з повною безпекою щодо коронавірусу.

Про це повідомляє Ekathimerini.

За словами міністра, у грецькому плані передбачено п’ять ліній оборони для прийому іноземних туристів без загрози для них або місцевих жителів: ці лінії оборони стосуються вакцинації туристів або ж негативних тестів, системи випадкової перевірки EVA на кордонах та аеропортах, карантинних готелів для ізоляції будь-яких відвідувачів з вірусом, вакцинації фахівців у галузі туризму, яка розпочнеться одразу після того, як будуть прищеплені найбільш вразливі групи громадян, та суворого дотримання медичних протоколів.

Теохаріс наголосив, що правила, що застосовуються до грецьких громадян, застосовуються в цілому без винятку до відвідувачів з-за кордону.

«Ми не чинимо дискримінації», – повторив він.

Міністр також наголосив, що такого поняття, як «вільний від ковід» острів, не існує, оскільки лише процедурні причини призвели до загальної вакцинації жителів на менших островах.

«Вся країна в безпеці», – заявив міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що уряд Греції готується відкрити літній туристичний сезон з 14 травня, якщо це дозволить епідемічна ситуація.

Читайте також:

Сотні людей, що відвідали німецьку федеральну землю Мекленбург-Передня Померанія в великодні вихідні, були змушені покинути її територію після того, як вони не представили поважну причину свого перебування.

Влада Єгипту вирішила влаштувати з переїзду експозиції музею старожитностей яскраве шоу «Золотий парад фараонів» (відео).

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня