Зв'язок з нами

ГРОШІ

Мін’юст заблокував списання старих залізничних вагонів

Мін’юст заблокував списання старих залізничних вагонів

Мін’юст заблокував списання старих залізничних вагонів

Міністерство юстиції України відмовилось реєструвати наказ Мінінфраструктури «Про затвердження Порядку встановлення заборони експлуатації вантажних вагонів на залізничному транспорті». Відповідно до норм чинного законодавства, наказ має бути скасований.

Це уже третя версія документа, яку блокує Мін’юст. Накази Мінінфраструктури критикували через те, що вони створюють дискримінаційні умови і можуть призвести до дефіциту рухомого складу в країні. Це, у свою чергу, підвищить ціни на оренду вагонів та загрожує збоям поставок.  Проект наказу передбачав списання понад 42 тисяч вагонів, а закупівля нових коштувала б десятки мільярдів гривень, пише Цензор.Нет.

Минюст заблокировал списание старых железнодорожных вагонов

Закупівля «Укрзалізницею» 100 пасажирських вагонів була розблокована завдяки Антимонопольному комітету. У 2021 році в державному бюджеті уперше в історії України передбачили кошти на придбання нових вагонів і розвиток залізничної інфраструктури для пасажирських перевезень.

Раніше АТ «Укрзалізниця» уклала договір з першим партнером – ТОВ «Українська локомотивобудівних компанія» і незабаром допустить до роботи за маршрутами приватні локомотиви. Запуск нових поїздів узгодили в рамках нового експериментального проекту.

Також в «Укрзалізниці» повідомили про результати проведених в 2020 році ремонтних робіт по відновленню пасажирських вагонів. У компанії відзначили, що ремонт одного вагона коштує в два рази дешевше, ніж покупка нового.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня