Зв'язок з нами

СВІТ

Меркель і Макрон закликали РФ до переговорів у «нормандському форматі»

Меркель і Макрон закликали РФ до переговорів у «нормандському форматі»

Меркель і Макрон закликали РФ до переговорів у «нормандському форматі»

В ході тристоронніх переговорів 30 березня канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон закликали до зустрічі в «нормандському форматі». Третьою стороною переговорів виступав президент РФ Володимир Путін.

«Канцлер і президент Франції закликали до проведення переговорів у нормандському форматі по реалізації Мінських домовленостей», – йдеться в повідомленні прес-служби уряду Німеччини.

Відзначається, що сторони обговорили врегулювання конфлікту на сході України.

Напередодні Володимир Зеленський звернувся до лідерів країн «нормандської четвірки» допомогти відновити режим припинення вогню на Донбасі.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що Франція може знову взяти на себе провідну роль для перезавантаження Нормандського формату. Таким чином переговори з РФ вийдуть на новий рівень.

Президент РФ Володимир Путін зараз зайняв вичікувальну позицію щодо врегулювання на Донбасі. Господар Кремля чекає зміни влади в Німеччині, Франції та Україні і шукає слабке місце, вважає міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

У Кремлі заявили про підготовку тристоронніх переговорів лідерів Росії, Німеччини і Франції щодо Донбасу. Київ виступає проти такого формату переговорів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня