Зв'язок з нами

КРАЇНА

“Медведчук та Козак більше не зможуть літати до окупованих територій України”, — повідомляє СБУ

Служба безпеки України повідомила, що крім антиукраїнських телеканалів, санкції були застосовані також до двох авіакомпаній: JET4U S.R.L. та JET4U LDA.

“Медведчук та Козак більше не зможуть літати до окупованих територій України”, — повідомляє СБУ


Служба безпеки України повідомила, що крім антиукраїнських телеканалів, санкції були застосовані і до двох авіакомпаній: молдавська JET4U S.R.L. і португальська JET4U LDA. Активи компаній будуть заблоковані, фінансові та економічні зобов’язання – зупинені.

Журналісти зазначають, що цим компаніям належать літаки лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука та народного депутата Тараса Козака. Вони були перереєстровані після того, як були озвучені наміри США ввести проти Медведчука санкції. Медведчук і Козак постійно користувалися ними для прямих перельотів в Росію, що, як відомо, заборонено.

Після накладення санкцій ці літаки не можуть більше входити в повітряний простір України, здійснювати посадки на території України та брати пасажирів.

Дії СБУ, РНБО і президента Зеленського по боротьбі з антиукраїнською пропагандою сьогодні — затьмарили багаторічну імітацію бурхливої діяльності попередньої влади.

Санкції на авіакомпанії будуть діяти або до кінця окупації Криму, або ж до прийняття рішення ЄСПЛ за позовом України, — повідомляє прес-служба СБУ.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня