Зв'язок з нами

ГРОШІ

Малому бізнесу до кінця весни послабили податкове навантаження

Малому бізнесу до кінця весни послабили податкове навантаження

Малому бізнесу до кінця весни послабили податкове навантаження

Фізичних осіб – підприємців першої групи звільнили від сплати єдиного податку за грудень 2020 року та січень – травень 2021 року.

Про це повідомляє прес-служба Державної податкової служби (ДПС). У зазначених періодах податкова не буде здійснювати їм нарахування єдиного податку за умови дотримання такими ФОПами умов застосування першої групи платників єдиного податку.

Перша група ФОП – підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню, і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн гривень. Єдиний податок становить 5% від їх доходів.

Також повідомлялося, що одноразова допомога в розмірі 8 тисяч гривень, передбачена президентським законопроектом про допомогу бізнесу і громадянам, може стосуватися близько 2 мільйонів громадян, що потребують витрат на суму близько 15 млрд гривень з COVID-фонду.

Кабмін раніше з ініціативи президента розробив програми допомоги громадянам та підприємцям під час карантину.

У разі введення в Україні жорсткого карантину уряду потрібно буде щомісяця витрачати 20 млрд гривень бюджетних коштів на підтримку бізнесу. Але таких коштів немає, їх ледь вистачає на пенсії і зарплати.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня