Зв'язок з нами

Макрон назвав санкційну політику щодо Росії неефективною

Макрон назвав санкційну політику щодо Росії неефективною

Макрон назвав санкційну політику щодо Росії неефективною

Президент Франції Еммануель Макрон вважає, що політика ЄС нарощування санкцій проти Росії виявилася неефективною. Тому потрібно розробити новий підхід.

Про це повідомляє видання Ouest France. «Політика нарощування санкцій щодо Росії з довгострокових проблем більше не є ефективною», – заявив Макрон, і розповів, що доручив підготовку доповіді, яка має визначити, якою має бути стратегія щодо РФ. Вона має бути підготовлена вже в червні.

«Ми знаходимося в момент істини у відносинах з Росією, який підштовхує нас до глибокого перегляду наших відносин. Для мене це всього лише крок», – заявив французький президент.

Нагадаємо, у січні 2020 президент Франції Емманюель Макрон вже пропонував розробити нову стратегію відносин з Російською Федерацією та встановити стратегічний діалог.

У серпні 2019 минулого року Макрон заявив, що Франція не зацікавлена ​​в ізоляції Російської Федерації. На його думку, перегляду відносин з Росією заважає «українське питання».

Також Макрон назвав Росію «європейською» країною та підтримав ідею єдиного європейського простору від Лісабона до Владивостока. Заява прозвучала після зустрічі з Володимиром Путіним.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня