Зв'язок з нами

Майже у всій Великій Британії нарешті не зафіксували жодної смерті через COVID-19

Майже у всій Великій Британії нарешті не зафіксували жодної смерті через COVID-19

Майже у всій Великій Британії нарешті не зафіксували жодної смерті через COVID-19

В Англії за минулу добу вперше з липня 2020 року не зафіксували жодної смерті через COVID-19. Однією з причин поліпшення ситуації в країні називають масову вакцинацію населення від коронавірусу.

Про це повідомляє Sky News.

Всього у Великій Британії за минулу добу зафіксували 2357 нових випадків коронавірусу. В Уельсі від ускладнень померли чотири пацієнта.

Всього з початку пандемії у Великій Британії було зафіксовано понад 4,4 мільйона випадків коронавірусу. Від ускладнень померло більше 127 тисяч пацієнтів.

Протягом останніх тижнів в країні значно знизилася кількість нових випадків COVID-19. В останні дні цей показник становив менше 3000 за добу, в січні він часто перевищував 50 тисяч хворих.

Однією з причин поліпшення ситуації з коронавірусом є успішна кампанія з вакцинації населення. Як повідомляє Bloomberg, 53% жителів королівства отримали щонайменше одну дозу вакцини, а 26% – завершили курс вакцинації.

У королівстві вже почали послаблювати карантинні обмеження. З 17 травня в Англії людям вперше за кілька місяців дозволять зустрічатися в приміщенні групами до шести чоловік, там відкриють паби, кафе і ресторани.

За інформацією МОЗ, за минулу добу в Україні зафіксовано 2208 нових випадків COVID-19. Найбільше інфікованих діагностовано в Донецькій (325 випадків), Харківській (213), Дніпропетровській (191), Запорізькій (169) і Миколаївській (132) областях.

Міністерство охорони здоров’я вважає, що Україну чекає четверта хвиля коронавируса, тому розслаблятися поки не варто.

Українська влада вже почала переговори щодо постачання вакцин від коронавируса на два наступні роки.

Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що «індійський» штам коронавируса «викликає занепокоєння» на глобальному рівні, тому його потрібно більш ретельно відслідковувати і аналізувати.

Міністерство охорони здоров’я України пропонує вакцинувати від коронавірусу осіб, які записалися на щеплення в програмі «Дія», у вихідні дні.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня