Зв'язок з нами

ГРОШІ

Майже сотня компаній потрапила до списку санкцій України, в тому числі і російські

Майже сотня компаній потрапила до списку санкцій України, в тому числі і російські

Майже сотня компаній потрапила до списку санкцій України, в тому числі і російські

У середу, 21 квітня, президент України Володимир Зеленський запровадив санкцій проти 95 компаній. Серед них є дві, які зареєстровані в Російській Федерації.

Згідно з указом, оприлюдненим на сайті президента, зокрема, це Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Дорлідер», яка займається будівництвом автомобільних доріг і автомагістралей.

Друга компанія – ТОВ «Граніт-001», яка займається оптовою торгівлею лісоматеріалами, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

Згідно з указом, санкції застосовуються у вигляді блокування активів, обмеження торгових операцій, припинення транзиту, польотів і перевезень по території України, призупинення виконання економічних і фінансових зобов’язань, анулювання ліцензій, заборона на участь в приватизації, оренди державного майна тощо. Обмеження введено строком на три роки.

Нагадаємо, 19 березня Рада національної безпеки і оборони (РНБО) також ввела санкції проти екс-президента Віктора Януковича, колишнього прем’єра Миколи Азарова та інших екс-високопосадовців.

20 березня президент України Володимир Зеленський ввів рішення Ради національної безпеки і оборони, якою продовжив дію санкцій проти двох російських банків терміном на три роки.

Рада ЄС підтримала введення санкцій проти РФ, Китаю і КНДР за порушення прав людини.

Напередодні президент Зеленський затвердив указом рішення РНБО від 23 березня про санкції щодо фізосіб і компаній. У списки крім росіян потрапили французькі євродепутати на російській зарплати.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня