Зв'язок з нами

СВІТ

Литва ухвалила рішення про видворення Шарія

Литва ухвалила рішення про видворення Шарія

Литва ухвалила рішення про видворення Шарія

Литва анулювала дозвіл на проживання пропагандисту Анатолію Шарію і оголосила його персоною нон ґрата.

Як повідомило РБК-Україна джерело у правоохоронних органах, таке рішення було ухвалене 10 травня 2021 року. Сам Шарій зараз проживає в Іспанії, але найняв одну з найдорожчих адвокатських компаній в Литві, щоб оскаржити це рішення. Однак у литовські юристи вважають, що шанси на це дуже низькі через ґрунтовність матеріалів проти Шарія та наявністю політичної підтримки цього рішення.

У лютому проти проросійського пропагандиста Анатолія Шарія порушили кримінальну справу за розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі. Його дружину викрили у використанні фальшивих документів.

Сам блогер не з’явився на допит в СБУ 22 лютого, українська спецслужба розглядає це як приховування від слідства.

На початку березня Служба безпеки України заявила про виявлення завідомо неправдивих даних при перереєстрації «Партії Шарія». За фактом порушено кримінальну справу.

Міністерство внутрішніх справ внесло проросійського відеоблогер Анатолія Шарія в перелік людей, які ховаються від органів влади.

11 березня Мін’юст подав позов до Окружного адміністративного суду Києва і попросив заборонити діяльність «Партії Шарія». У цій справі вже було відкрито судове провадження.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня