Зв'язок з нами

СВІТ

Лукашенко назвав умови своєї відставки та анонсував референдум

Лукашенко назвав умови своєї відставки та анонсував референдум

Лукашенко назвав умови своєї відставки та анонсував референдум

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів, за яких умов подасть у відставку. Політик анонсував всенародний референдум в країні, який повинен пройти навесні 2022 року, на нього буде винесено проект нової конституції.

Олександр Лукашенко розповів про це на Всебілоруських народних зборах, пише «БЕЛТА».

Народні збори повинні бути стабілізатором на перехідний період і мати конституційні повноваження, зазначив самопроголошений президент.

«В країні мир, порядок, ніяких протестних дій, які перевертають країну, висловлювана в рамках закону думка», – позначив Лукашенко умови своєї відставки.

Проект нової конституції хочуть підготувати протягом цього року.

«Протягом цього року проект конституції буде готовий, і він буде протягом року обговорений всенародно. А на початку наступного року як мінімум ми винесемо його на референдум», – сказав Лукашенко.

Вже почалася робота над перерозподілом повноважень всередині вертикалі влади.

«Ми вже почали це робити. Цілий план на столі лежить. Після Всебілоруських народних зборів ми продовжимо більш інтенсивно це робити», – додав він.

Всебілоруські народні збори є провладним форумом, учасники якого – депутати і чиновники, співробітники держпідприємств, діячі науки і культури, вчителі і лікарі – обговорюють стратегію розвитку на майбутню п’ятирічку.

Раніше підконтрольний самопроголошеного президента Олександра Лукашенка Слідчий комітет Республіки Білорусь зажадав у Польщі екстрадувати з країни творця опозиційного Telegram-каналу Nexta Степана Путіло і його колишнього головного редактора Романа Протасевича. Він є найпопулярнішим медіа серед білоруської молоді.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко пообіцяв амністувати всіх політичних в’язнів. Політик запропонував спочатку довести, що такі ув’язнені є в країні.

У Білорусі активісти хакерського об’єднання «Кіберпартізани» оприлюднили у вільному доступі в соціальних мережах контактні дані і паролі співробітників підконтрольного самопроголошеного президента Олександра Лукашенка Слідчого комітету. Силовики відповідальні за політичні переслідування протестуючих.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня