Зв'язок з нами

COVID-19

Китайський виробник COVID-вакцини подав заявку на екстрену реєстрацію в Україні

Китайський виробник COVID-вакцини подав заявку на екстрену реєстрацію в Україні

Китайський виробник COVID-вакцини подав заявку на екстрену реєстрацію в Україні

Компанія Sinovac подала заявку на екстрену державну реєстрацію в Україні вакцини від COVID-19 під зобов’язання для екстреного медичного застосування. Використання препарату вже було дозволено компетентними органами Туреччини, Бразилії, Китаю та Індонезії.

Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

Наприкінці грудня 2020 року МОЗ через своє підприємство «Медичні закупівлі України», яке було визначено оператором вакцин, уклав договір на поставку 1 млн 913 доз вакцини проти COVID-19 виробництва компанії Sinovac.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді» 8 лютого повідомив, що зараз Україна вже отримала підтвердження на поставку 22 мільйонів доз вакцин проти COVID-19.

В Україні виявили 5039 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано в Івано-Франківській (482), Вінницькій (392), Закарпатській (368), Житомирській (367) областях та Києві (335).

Оператором транспортування вакцини Pfizer/BioNTech, яка вимагає особливих умов зберігання, була обрана логістична компанія «Фармасофт».

Вчені Всесвітньої організації охорони здоров’я, які працювали чотири тижні в Ухані (Китай), припускають, що коронавірус міг почати своє поширення по миру не з грудня 2019 року, а на два місяці раніше. Експерти ВООЗ наполягають на подальшому дослідженні в центральному Китаї.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня