Зв'язок з нами

СВІТ

Китайська влада висміяла Індію за ситуацію з коронавірусом

Китайська влада висміяла Індію за ситуацію з коронавірусом

Китайська влада висміяла Індію за ситуацію з коронавірусом

На сторінці Політико-юридичної комісії ЦК Компартії Китаю в китайському аналозі Twitter соцмережі Weibo був оприлюднений допис, який висміював ситуацію з коронавірусом в Індії.

Допис з’явився 1 травня і незабаром був видалений, але його помітили в Індії. У ньому були зображені фото старту китайської ракети з першим модулем космічної станції КНР поряд з фото спалювання тіл померлих від коронавірусу в Індії. Фотографії супроводжувалися підписом: «Як запалює вогонь Китай vs як запалює вогонь Індія». За даними порталу What’s on Weibo, перед видаленням допис поширили близько дев’яти тисяч разів. Подібний допис з’явився на ще на одному акаунті, пов’язаному з офіційним органом влади КНР — міністерством громадської безпеки.

У коментарі Bloomberg міністерство закордонних справ Китаю висловило сподівання, що «всі звертають увагу на те, як китайська влада й загальна громадська думка підтримує Індію в боротьбі з епідемією». Скандальний допис з’явився наступного дня після телефонної розмови очільників Індії та Китаю Нарендри Моді та Сі Цзіньпіна, в якому останній висловив співчуття ситуацією з коронавірусом та запропонував допомогу.

Як відомо, в Індії минулого тижня чотири дні поспіль фіксували антирекорди за кількістю нових заражень COVID-19. Щодня в країні підтверджували понад 300 тисяч заражень.  У ВООЗ не стали стверджувати, що єдиною причиною спалаху COVID-19 в Індії є більш заразний варіант вірусу.

Так званий індійський штам коронавірусу вже циркулює в Туреччині і не обійде Україну. Це станеться до кінця травня, повідомив глава Держспоживслужби Києва Олег Рубан.

Від інших штамів індійський відрізняється наявністю подвійної мутації. ВІнституті молекулярної біології та генетики НАН України вважають, що «індійський» штам коронавірусу є менш небезпечним, ніж британський вид.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня