Зв'язок з нами

ГРОШІ

Китай залучив рекордну суму на біржах США

Китай залучив рекордну суму на біржах США

Китай залучив рекордну суму на біржах США

Через первинне розміщення акцій на біржах США китайські компанії залучили $6,6 млрд.

З початку року компанії Китаю залучили в ході IPO, а також через наступні продажі акцій і через випуск облігацій рекордні $11 млрд, повідомляє Financial Times.

Китайські компанії ніколи раніше не розміщували свої цінні папери на американських біржах настільки активно.

Це більше, ніж у першому кварталі 2020 року.

За даними Bloomberg, тільки через первинне розміщення акцій на біржах США китайські компанії залучили $6,6 млрд, що також є рекордом.

Серед найбільших IPO поточного року – розміщення виробника електронних сигарет RLX Technology на $1,6 млрд, а також лістинг розробника по Tuya на $947 млн.

Рекордний темп розміщення китайських компаній на американських біржах спостерігається, попри загрозу санкцій проти китайських компаній (якщо влада США підозрює їх у зв’язку з китайськими військовими або урядом, вони можуть заборонити американським компаніям і приватним особам інвестувати і їх цінні папери) і також прийнятий у грудні 2020 року закон, згідно з яким іноземним компаніям може бути заборонено торгуватися на американських біржах, якщо вони не будуть виконувати вимоги щодо зовнішнього аудиту, що виконуються американськими компаніями.

Відповідно до цього закону Нью-Йоркська фондова біржа вже провела делістинг трьох китайських державних компаній – China Telecom, China Mobile і China Unicom. Однак, як відзначають банкіри і юристи по IPO, лістинг в США як і раніше надає китайським групам доступ до ринку з більшою глибиною і більшим охопленням акцій, що вивчаються аналітиками.

Як відомо, 16 квітня 2021 року українська фондова біржа ПФТС з 15 квітня допустила до обігу акції американських технологічних компаній Microsoft, AMD, Visa, Tesla, Netflix і Facebook.

Читайте також:

Китайські поліцейські конфіскували майже $4 млн в різних криптовалютах, які належали розробникам мобільного додатку для азартних ігор.

Китай планує побудувати в місті Веньчан суперкомп’ютерний центр, вартістю 3,1 млрд доларів. Вчені хочуть аналізувати дані, отримувані з космосу.

Економіка Китаю зросла на 18,3% в першому кварталі в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Такий темп зростання є рекордним для країни.

Раніше повідомлялося, що чиновники США стурбовані тим, що Китай спробує «позбавити долар ролі основної резервної валюти в світі».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня