Зв'язок з нами

COVID-19

Київ може залишити «червону зону» карантину

Київ може залишити «червону зону» карантину

Київ може залишити «червону зону» карантину

Найближчим часом Київ може покинути «червону» зону карантину і перейти до «помаранчевої».

Про це заявив начальник Головного управління Держпродспоживслужби у м. Києві Олег Рубан в ефірі каналу Україна 24.

За його словами, показники захворюваності по Києву стабілізувалися. За усіма параметрами, визначеними Міністерством охорони здоров’я, фіксують зниження.

«Київ може на цьому тижні вийти з «червоної» зони. Що стосується Великодня, сьогодні проводяться Держпродспоживслужбою спільно з КМДА консультації з усіма конфесіями щодо проведення свята. Дійсно, у нас були фактично тренування на Вербну неділю, і ми побачили недотримання протиепідемічних заходів – скупчення людей, недотримання дистанції, відсутність масок. Тому відсьогодні ми посилили контрольний режим за даними закладами. І буде щодня проводитися контроль з метою відпрацювання усіх протиепідемічних заходів»

— Олег Рубан, начальник Головного управління Держпродспоживслужби у м. Києві

За словами Рубана, у Києві багато порушень карантину.

«Київ ще не буде готовий перейти до «жовтої» зони. У нас буде «помаранчева» зона. Що стосується суб’єктів господарювання – ресторанів, транспорту, то кожен день виписується більше сотні штрафів на 34 тисяч гривень, закриваються суб’єкти господарювання. Люди свідомо не виконують обмежувальні заходи»

— Олег Рубан, начальник Головного управління Держпродспоживслужби у м. Києві

Нагадаємо, жорсткий карантин у Києві продовжили до 30 квітня, оскільки ситуація з коронавірусом істотно не поліпшилася. З 23 березня Київ перебуває у «червоній зоні» карантину через серйозне збільшення кількості інфікованих коронавірусом.

Днями ситуація з коронавірусом у столиці трохи покращилася. Наприкінці тижня влада буде вирішувати, чи можна скасувати обмеження.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що Київ до кінця тижня може відразу перейти у «жовту» зону карантину.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня