Зв'язок з нами

COVID-19

Київ бореться зі спалахом COVID-пандемії: що придумали у МОЗ

Київ бореться зі спалахом COVID-пандемії: що придумали у МОЗ

Київ бореться зі спалахом COVID-пандемії: що придумали у МОЗ

У Києві готуються приймати хворих у пологових будинках, дитячих лікарнях та протитуберкульозному диспансері.

«Напевно, це найгірший спалах, який можемо спостерігати у більшості регіонів від початку пандемії. Лікарні переповнені, лікарі та медсестри занадто виснажені, кількість нових інфікувань та смертей б’є рекорди», – прокоментували у прес-службі міністерства охорони здоров’я.

Зазначимо, за останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (1 886), Харківській (1 427), Львівській (1 255), Хмельницькій (1 158) та Одеській (1 142) областях.

Раніше повідомлялося, що місцева влада спостерігає за динамікою захворювання COVID-19 в місті, запевнив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Департамент освіти Київської міської держадміністрації пропонує столичним школам переглянути навчальні програми для одинадцятикласників. Випускники можуть закінчити навчальний рік вже в цьому місяці в зв’язку з підготовкою до зовнішнього незалежного оцінювання.

Обмеження в роботі транспорту в Києві – це єдиний спосіб перервати ланцюжок поширення коронавируса. Міська влада Києва спеціально ввели локдаун і обмеження в транспорті. Це було зроблено для того, щоб запобігти поширенню коронавируса.

Депутати Київради обурені тією кількістю вакцини, виділеної МОЗ на столицю, і планують звернутися до Кабміну і ВР за дозволом на пряму закупівлю препаратів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня