Зв'язок з нами

ГРОШІ

Квартира у Криму та борги: що ще задекларував Володимир Зеленський

Квартира у Криму та борги: що ще задекларував Володимир Зеленський

Квартира у Криму та борги: що ще задекларував Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський подав щорічну декларацію про доходи. У документі вказані квартири в Києві, Криму та за кордоном, мільйонні доходи, а також борг в майже 2,5 млн доларів.

Декларація Володимира Зеленського опублікована в Єдиному реєстрі.

Згідно з поданими відомостями, у президента є нерухомість у Києві – квартири, площею 132 квадратних метра (майже 750 000 гривень), 254 квадратних метра (636 000 грн), 200 квадратних метрів (вартість не зазначена). Також в столиці у президента є два машиномісця.

Володимир Зеленський вказав квартиру на 130 квадратних метрів в окупованій Ялті (1,3 млн гривень), і житлоплощу в Британії, вартістю 42 млн гривень. У документі зазначено проживання в комплексі «Конча-Заспа» та в квартирі в Києві на 270 квадратів вартістю понад 19 млн гривень.

У дружини президента Олени Зеленської теж є квартира в Києві. У розпорядженні президента України є колекція наручних годинників марок Reguet, Tag Heuer, Rolex, Piaget і Bovet. Їх вартість не вказана.

Президент в декларації вказав Range Rover 2016 року вартістю 4,7 млн ​​гривень, а також Mercedes-Benz S 500 2014 року за 1,8 млн гривень. Ще у Зеленського та його дружини є облігації більш ніж на 5 млн гривень. Перша леді вказана бенефіціаром компаній Aldorante Limited (Кіпр), FILM HERITAGE Inc (Беліз) і San Tommaso S.R.L. (Італія).

Президент є власником патентів на корисні моделі та винаходи, а також прав на торговельні марки. У минулому році Зеленський отримав понад 4,3 млн гривень роялті від «Кварталу 95», інвестиційний прибуток на 200 тисяч гривень, майже стільки ж відсотків за вкладами, 336 тисяч гривень заробітної плати, майже 14 млн гривень доходу від продажу будинку та земельної ділянки. У Олени Зеленської теж є мільйонні доходи.

Готівкою президент зберігає 100 тисяч гривень, 615 тисяч доларів і 7 тисяч євро. На банківських рахунках у подружжя ще кілька мільйонів гривень, сотні тисяч євро і близько 30 тисяч доларів. У декларації зазначено, що Зеленський взяв у борг 1,77 млн ​​фунтів стерлінгів, що становить близько 2,5 млн доларів. Це гроші компанії в Белізі, бенефіціаром якої вказана Олена Зеленська.

Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова в декларації за 2020 рік вказала автомобіль Porsche Cayenne вартістю майже мільйон гривень, 750 тисяч зарплати в ГПУ і великий будинок в Харківській області, оформлений на дітей.

Заступник голови Конституційного суду Сергій Головатий в декларації вказав як власність храм Української православної церкви Київського патріархату. Також Сергій Головатий задекларував кілька будинків, земельні ділянки та права на бібліотеку.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль подав декларацію про доходи 2020 року, в якій вказав своє рухоме і нерухоме майно.

Депутат Харківської міськради від проросійської партії ОТЗЖ Джавід Саїд вніс до декларації про доходи особистого африканського лева. Відомості внесені в електронну декларацію в категорії «Цінне рухоме майно».

Міністр юстиції Денис Малюська оприлюднив декларацію про доходи. Його дружина за рік заробила більше, ніж глава міністерства.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня