Зв'язок з нами

СВІТ

Кремль пригрозив закрити Національний культурний центр України в Москві

Кремль пригрозив закрити Національний культурний центр України в Москві

Кремль пригрозив закрити Національний культурний центр України в Москві

У відповідь на санкції РНБО проти організації «Россотрудничество» в Москві можуть закрити Національний культурний центр України.

Про це заявив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков у відповідь на запитання, чи робити Росія якісь кроки у відповідь на українські санкції, повідомляє Інтерфакс. Пєсков відповів, що в країн скоро будуть такі відносини, у яких більше не буде чого розривати у відповідь, і «для принципу взаємності більше не залишиться місця». А щодо того, чи вплинуть санкції РНБО на роботу Національного культурного центру України в Москві, він відказав, що «принцип взаємності ніхто не скасовував». «Але, безумовно, російська сторона буде реагувати так, щоб це якнайкраще збігалося з нашими власними інтересами», – додав він.

Напередодні, 4 квітня, президент Зеленський ввів у дію рішення РНБО про запровадження санкцій проти 79 компаній, у цей список потрапили «Россотрудничество» та низка підприємств ВПК РФ.

Нагадаємо, 2 квітня Рада нацбезпеки та оборони України запровадила санкції проти десяти найбільших українських контрабандистів. Їх активи і рахунки будуть заморожені. Також, згідно з рішенням РНБО, санкції застосовані до 79 компаній.

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов озвучив імена 10 найбільших українських контрабандистів, проти яких РНБО запровадила санкції.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня