Зв'язок з нами

COVID-19

Країни ЄС до середини липня розраховують здолати пандемію

Країни ЄС до середини липня розраховують здолати пандемію

Країни ЄС до середини липня розраховують здолати пандемію

Завдяки збільшенню виробництва вакцин країни Євросоюзу зможуть до середини липня щепити 70% дорослого населення, досягнувши колективного імунітету від COVID.

Про це заявив керівник робочої групи з питань вакцин в ЄС комісар Т’єрі Бретон, передає Reuters. Він нагадав, що Європейська комісія поставила за мету прищепити 70% дорослого населення ЄС до кінця цього літа, базуючись на значному збільшенні поставок вакцин для пришвидшення процесу вакцинації. Бретон очікує, що це станеться навіть раніше. «Ми впевнені, що зможемо виготовити достатню кількість вакцин для досягнення мети колективного імунітету, а це означає, що до середини липня може бути щеплено 70% дорослого населення», – заявив комісар.

Він нагадав, виробництво вакцин у Європі подвоюється щомісяця на 53 виробничих потужностях, і що до кінця року річна виробнича потужність досягне трьох мільярдів доз. У другому кварталі 2021 очікується надходження понад 400 мільйонів доз вакцини, що дозволить пришвидшити процес вакцинації населення.

Тим часом, глава Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Адханом Гебрейєсус назвав терміни взяття пандемії коронавірусу під контроль. На його думку, ситуація з поширенням інфекції може вирішитися найближчими місяцями.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що не рекомендує при першій і другій вакцинації змішувати різні типи вакцин від коронавірусу, оскільки вчені поки що не можуть сказати, що з цього вийде.

ВООЗ розпочала поставки в Україну 20 апаратів штучної вентиляції легенів. Закупівлю апаратів профінансував Євросоюз.

Наприкінці березня у Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) оприлюднили проект доповіді про походження коронавірусу.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня