Зв'язок з нами

СВІТ

Країни Балтії запровадили санкції проти 118 білоруських чиновників

Країни Балтії запровадили санкції проти 118 білоруських чиновників

Країни Балтії запровадили санкції проти 118 білоруських чиновників

Литва, Латвія і Естонія спільно ввели новий пакет санкцій проти режиму Лукашенка. Їх приурочили до 25 березня, коли в Білорусі відзначається День Волі.

Як заявили в МЗС Литви, санкції введені проти 118 білоруських силовиків, які прямо або побічно причетні до фальсифікації результатів президентських виборів 9 серпня 2020 року, репресій проти демократичної опозиції та громадянського суспільства, а також серйозних і системних порушень прав людини.
Тепер в загальному списку санкцій країн Балтії знаходяться 274 представника уряду і силових структур Білорусі.

«Білоруси борються за незалежність своєї країни, це довгий і тернистий шлях, але я не сумніваюся, що народ Білорусі досягне своєї мети», – заявила міністр внутрішніх справ Литви Агне Білотайте.

Нагадаємо, 17 країн Європи, Канада та США підтримали створення міжнародної платформи, що займатиметься документуванням порушень прав людини режимом Александра Лукашенка у Білорусі – International Accountability Platform for Belarus (IAPB).

У Демократичній республіці Конго спецслужби затримали почесного консула Білорусі в Зімбабве Олександра Зінгмана за підозрою у продажу партії зброї колишньому президенту країни. Бізнесмена називають розпорядником таємних рахунків Лукашенка.

10 березня повідомлялося, що в Євросоюзі почалася робота над четвертим санкційним пакетом проти режиму самопроголошеного президента Білорусі Александра Лукашенка.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня