Зв'язок з нами

СВІТ

Королева Єлизавета підписала закон про угоду з ЄС після Brexit

Королева Єлизавета підписала закон про угоду з ЄС після Brexit

Королева Єлизавета підписала закон про угоду з ЄС після Brexit

Британська королева Єлизавета II підписала законопроект про відносини Лондона і Брюсселя після Brexit. Таким чином, угода про торгівлю та співробітництво з Євросоюзом набула чинності.

Як повідомляє агентство dpa з посиланням на спікера Палати громад британського парламенту Ліндсі Хойла, після підпису монарха Сполучене Королівство завершило зі свого боку процес ратифікації угоди з ЄС.

Цей документ визначатиме умови взаємовідносин між сторонами з 1 січня 2021 року – коли перестане діяти так званий перехідний період, і Brexit буде остаточно реалізований: Британія залишить єдиний ринок і митний союз ЄС.

Раніше переговори про майбутні відносини між Великобританією і Євросоюзом завершилися безрезультатно через питання риболовлі.

24 грудня ЄС і Великобританія продовжували переговори про торговельні відносини після Brexit. Обговорення тривало всю ніч, а угода очікували укласти вже незабаром.

Потім Європейський Союз і Великобританія уклали угоду про торгівлю після виходу Британії з ЄС (Brexit). Сторони змогли досягти компромісу за тиждень до закінчення перехідного періоду для Британії.

Авіакомпанії Ryanair і Wizz Air повідомили, що позбавлять своїх акціонерів права голосування для того, щоб захистити свій статус європейських компаній і не втратити ліцензію.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня