Зв'язок з нами

Корабель розвідки Росії помітили поблизу Гавайських островів. Там знаходиться ракетний полігон США

Корабель розвідки Росії помітили поблизу Гавайських островів. Там знаходиться ракетний полігон США

Корабель розвідки Росії помітили поблизу Гавайських островів. Там знаходиться ракетний полігон США

Тихоокеанський флот США заявив, що уважно стежив за російським розвідувальним кораблем.

Судно було помічено біля узбережжя Гаваїв поблизу важливого американського ракетного полігону, повідомляє «Голос Америки».

Корабель загальної розвідки ВМФ Росії «Карелія» був помічений минулого тижня біля берегів острова Кауаї. На острові знаходиться Тихоокеанський ракетний полігон Баркін-Сендс, який використовується ВМС і Агентством протиракетної оборони для випробувань ракет.

Це полігон, де можуть одночасно працювати і відслідковуватися підводні човни, надводні кораблі, літаки і космічні апарати.

Газета Honolulu Star-Advertiser повідомила, що через появу російського корабля було відкладено ракетне випробування Агентства протиракетної оборони.

Раніше Військово-повітряні сили (ВПС) Колумбії підняли в повітря винищувачі KFIR для перехоплення російського літака.

А винищувачі НАТО перехопили над Балтійським морем групу російських бойових літаків.

Читайте також:

Російські та білоруські військові спеціалісти 26 та 27 травня провели рекогносцировку території Берестейської та Гродненської областей Республіки Білорусь.

Зміна військово-політичної обстановки, посилення військових небезпек та військових загроз вимагають від Росії уточнення завдань в царині національної оборони, заявив секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев.

Нагадаємо, міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що Міноборони РФ створить до 20 нових з’єднань і військових частин у Західному військовому окрузі. Причиною такого рішення, за його словами, стало нарощування країнами НАТО на чолі з США кількості навчань, польотів стратегічної авіації і бойових кораблів з крилатими ракетами.

 

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня