Зв'язок з нами

ГРОШІ

Контрабандисти намагалися вивезти з України комплектуючі для російських кораблів

Контрабандисти намагалися вивезти з України комплектуючі для російських кораблів

Контрабандисти намагалися вивезти з України комплектуючі для російських кораблів

Співробітники контррозвідки Служби безпеки України заблокували поставки комплектуючих для кораблів ВМФ Росії. Організатори контрабанди намагалися вивезти агрегати під виглядом цивільної продукції.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Контрабанду виявили на митному посту Запоріжжя. За даними слідчих, кінцевим споживачем українських агрегатів були підприємства військово-промислового комплексу РФ, які виконували оборонні замовлення в інтересах військово-морського флоту країни-агресора.

Товари поставлялися кінцевому замовнику як продукція виробництва російського підприємства в рамках реалізації державної програми РФ з імпортозаміщення. Експортувати їх шахраї намагалися за документами, що містять недостовірні відомості про походження і кінцеву сферу використання комплектуючих.

За фактом інциденту розпочато кримінальне провадження за ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) КК України (карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк).

У 2020-2021 роках Служба безпеки України зібрала матеріали для 184 кримінальних проваджень щодо злочинів проти довкілля. Підозри отримали 98 осіб, а суди винесли вже 16 обвинувальних вироків.

Кіберспеціалісти Служби безпеки України (СБУ) викрили діяльність ботоферми, яка поширювала фейковий інформацію про Україну. Її діяльність фінансувалася з території Росії.

Співробітники Служби безпеки заблокували в Одесі незаконне переправлення з РФ в Україну несертифікованих лікарських засобів, що містять психотропи.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня