Зв'язок з нами

Конкуренція на крипторинку: біткоїн можуть потіснити

Конкуренція на крипторинку: біткоїн можуть потіснити

Конкуренція на крипторинку: біткоїн можуть потіснити

Аналітики американського інвестбанку Goldman Sachs вважають, що незабаром друга найбільша за капіталізацією криптовалюта в світі Ethereum може обігнати біткоін. Ефіріум з високою ймовірністю обжене біткоін в якості домінуючого засобу заощадження.

Про це повідомляє Investing.

Незважаючи на меншу ринкову капіталізацію, ніж у біткоіну, Ethereum може незабаром стати «домінуючою» криптовалюта на ринку.

«З огляду на важливість фактичного використання у якості засобу заощадження, ефіріум з високою ймовірністю перевершить біткоін в якості домінуючого засобу заощадження», – відзначили в Goldman Sachs.

Ethereum отримав популярність як засіб так званого децентралізованого фінансування, що використовує технології криптовалюти для заміни традиційних фінансових інструментів, таких як позики і відсотки, а також заміни в майбутньому ролі, яка історично відводилася банкам, за допомогою протоколів на основі блокчейнів.

«Екосистема Ethereum підтримує заключення смарт-контрактів і дає можливість створювати нові додатки на своїй платформі», – додали економісти.

Раніше частка головної криптовалюти на ринку опустилася до мінімуму за три роки, але альткоіни теж переживають падіння.

Наприкінці квітня друга за капіталізацією криптовалюта Ethereum встановила рекорд вартості в 2713 доларів. на тлі повідомлень про плани Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) випустити дворічні цифрові облігації на 100 млн євро в мережі блокчейна Ethereum. За добу криптовалюта подорожчала на 2,52%.

Вчора друга найбільша (по капіталізації) криптовалюта в світі Ethereum подорожчала до $ 2260. Вартість Ethereum на кріптобірже Binance за добу збільшилася майже на 30%.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня